Elektrostymulacja i ultradźwięki

Elektrostymulacja

Urządzenie służące do modelowania sylwetki potrafi skutecznie zniwelować nadmiar  tkanki tłuszczowej,  pozwala utrzymać doskonałą figurę po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Jest to głębokie regularne pobudzanie mięśni oraz masaż tkanki mięśniowej, powoduje to lepszy przepływ limfy, poprawę mikro krążenia w ciele, przyspieszenie metabolizmu, wzmocnienie odporności organizmu na choroby, a przede wszystkim usunięcie znacznej ilości  komórek tłuszczowych i ujędrnienie skóry.

Mezoterapia bezigłowa

To najnowocześniejszy system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Pod wpływem określonych impulsów elektrycznych następuje otworzenie nowych dróg wprowadzania aktywnych preparatów bez konieczności użycia igieł. To idealny zabieg do zwalczania cellulitu i redukcji zmarszczek.

Galwanizacja

Jest to zabieg elektroleczniczy, w którym wykorzystuję się prąd stały. Działa pobudzająco na nerwy ruchowe oraz kojąco na nerwy czuciowe. Galwanizacja ma zastosowanie w leczeniu przewlekłych zapaleń nerwów, porażeń, nerwobólów i zaburzeń krążenia.

D’arsonwal

To prądy wielkie częstotliwości, które działają dezynfekująco i przeciwbakteryjnie,  usprawnia mikrokrążenie oraz prace komórek skóry dzięki czemu szybciej i głębiej wchłaniają się substancje odżywcze.